spcch

Nabídka práce pro OZP - přepisovatel(ka) mluveného slova

04.06.2015 | Centrum služeb | autor: zpět

Organizace, pomáhající lidem se sluchovým postižením Tichý svět, o.p.s. (dříve

APPN) přijme osobu se zdravotním postižením na pozici

přepisovatel(lka) mluvené řeči

Uchazeč bude zaškolen v práci s aplikací pro online tlumočení a přepis – Tichá linka,

která usnadňuje komunikaci s osobami s poruchami sluchu. V rámci školení se

seznámí nejen s touto aplikací, ale také se světem neslyšících a specifikami

komunikace s nimi. Školení bude probíhat v kancelář v Praze-Podolí.

Náplň práce:

nemocnicemi, obchodními a servisními místy apod.

(rozpis lze přizpůsobit zdravotním možnostem zájemce)

dle urgentnosti nastavené interními pravidly

zkušeností a získání hodnocení a odborné pomoci

Požadujeme:

 Nabízíme:

Své životopisy, motivační dopisy a informaci o rychlosti psaní (počet úhozů za min.) zasílejte na adresu alena.nezbedova@tichysvet.cz společně s motivačním dopisem.