spcch

Rekondiční pobyt pro děti s respiračním onemocněním

28.07.2011 | | autor: Marie Říhová zpět

Dobrý den a ahoj všichni!

Program našich každoročních dvoutýdenních táborů je přizpůsoben potřebám alergických a astmatických dětí a po celou dobu je také trvale přítomen odborný lékař. To, společně s dlouholetými zkušenostmi vedoucích, nám umožňuje zařazovat takové aktivity, kdy děti ani při své zdravotní či jiné dispozici nepoznají rozdíl proti jinému táboru. Pořadatelem je již po více než patnáct let Svaz postižených civilizačními chorobami.

Místo tábora se každoročně mění. Ten letošní právě skončil v Podkrkonoší, s výhledem na městečko a hrad Pecka, a moc se nám povedl. O děti pečovali, kromě níže podepsaných, paní doktorka MUDr. Hana Pitínová, Zoja Benešová, Eva Krotilová, Petra Chládková, Jan Hradecký, Jan Beneš, Jiří Bešťák, Martin Čáslavský, Nikolas Mavromatidis a Martin Hofrajtr.

Příští rok opět počítáme s našim tradičním termínem prvních dvou týdnů prázdnin. V případě zájmu o účast dítěte na táboře či o jakékoli jiné informace nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese tabor.aa@volny.cz, případně karel.loucky@seznam.cz.

Pokud jde o autorská práva k fotografiím z tábora, všichni jejich autoři souhlasí s jejich neomezeným využitím k nekomerčním účelům pro vlastní potřebu. V případě zájmu o zaslání některé fotky v původní velikosti prosím napište na některou z uvedených adres.

Za pracovníky tábora
Karel Loucký, Anna Vondrášková, Tomáš Kohoutek  

     

Další fotografie naleznete na stránkách http://www.tabor-alergicke-deti.cz/

© SPCCH Všechna práva vyhrazena.Webdesign by Proxima design.