spcch

Kurzy vaření vhodné pro celiatiky, diabetiky, alergiky na laktózu a jiné alergeny

11.04.2012 | | autor: zpět

Zúčastněte se soutěže s úplně jinou školou vaření CookFriend, která pořádá kurzy vhodné pro celiatiky, diabetiky, alergiky na laktózu a jiné alergeny, a vyhrajte libovolný kurz vaření v hodnotě 2 350 Kč!

Objevte zdravé vaření plné barev, vůní a nečekaných chuťových dimenzí. Škola vaření CookFriend přichází na trh se zcela ojedinělým konceptem, kterým jsou bezmasé kurzy vaření.

Většina jídel připravovaných na kurzech je přirozeně bezlepková. I biomilovníci si přijdou na své. Veškerá bezmasá jídla a zdravá strava,  které se na kurzech naučíte, jsou připravovány z biopotravin.

A jaké zajímavé kurzy můžete ve škole vaření CookFriend vyzkoušet?

Marocká kuchyně
Na kurzu vaření se naučíte tradiční marocké speciality jako tabouleh, baba ganush z pečeného lilku a tahini, nadýchaný kuskus se šťavnatou směsí dušené zeleninky, cizrny a tofu. K marocké kuchyni samozřejmě patří i pravý arabský čaj z čerstvé voňavé máty.

Indická kuchyně
Na kurzu vaření se naučíte tradiční indickou jemně kořeněnou čočkovou polévku Dhal, čočkové kari s tofu, základní rýžový pilav s rozinkami a hráškem a neodmyslitelný pravý indický čas dáta masala s mandlovým mlékem.

Intuitivní vaření
Vyzkoušejte si, jaké to je být šéfkuchařem. Naučte se vařit podle barvy, chutí, nálady nebo jen z čisté zvědavosti. Buďte odvážní, staňte se pravým šéfkuchařem!
Na kurzu vaření se naučíte vařit z ingrediencí, které si sami vyberete, které dům dá. Vytvoříte si zcela originální menu, budete se řídit jen svou intuicí. Nikdo z vás nebude tušit, co nakonec k večeři připravíme.

...a mnoho dalších, které naleznete na stránkách školy vaření.

Chcete vyzkoušet jeden z netradičních kurzů vaření? Zapojte se do soutěže a vyhrajte kurz vaření dle vlastního výběru v hodnotě 2 350 Kč! Stačí jen zaslat správnou odpověď na naší jednoduchou otázku a kurz může být Váš!

Soutěžní otázka: Čím se liší škola vaření CookFriend od jiných škol?

a) Cookfriend vaří s masem
b) Cookfriend vaří bez masa
c) Cookfriend Vás naučí připravovat sushi

Neznáte-li na naší otázku odpověď, hledejte na stránkách www.CookFriend.cz.

Své odpovědi zasílejte do 30.4.2012 na: info@cookfriend.cz

 

zdroj: více na www.helpnet.cz

© SPCCH Všechna práva vyhrazena.Webdesign by Proxima design.