spcch

JSOU ZDRAVÍ? aneb jakou chorou práci dokáží odvést zdraví lidé

05.08.2011 | | autor: Marie Říhová zpět

Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP) zahájil 1. srpna 2011 dvouměsíční kampaň s názvem JSOU ZDRAVÍ?. Cílem této kampaně je upozornit na nekvalitní a nesmyslné výrobky, které dokáží vyrobit zdraví lidé a současně poukázat na kvalitní práci firem zaměstnávajících osoby se zdravotním postižením.

 V průběhu kampaně mohou lidé vyfotografovat "úlety", které je zaujmou, zveřejnit je na webové stránce www.jsouzdravi.cz a zapojit se tak do soutěže o velmi hodnotné ceny.

 V prosinci 2011 budou vyhlášeny největší absurdity, o kterých rozhodne jak široká veřejnost prostřednictvím veřejného hlasování na stránkách projektu, tak i výběrová komise, ve které budou mimo jiné zasedat Maxim Velčovský, Hana Potměšilová a Michal Bernard za NFOZP, Jiří Hauška za agenturu Ogilvy, profesionální fotograf Macciani – Aleš Petruška, Lenka Novotná z Plastia nebo Eva Koňáková z Merck.
 
Nejoriginálnější fotografie budou v půlce listopadu odměněny atraktivními cenami: telefony HTC, Samsung nebo kvalitními výrobky od firem zaměstnávajících handicapované spoluobčany. Mediálními partnery kampaně jsou SEZNAM (portál SPRÁCE.CZ) , tisková agentura Mediafax s.r.o., OgilvyOne a Paladix.cz.  
 
Více informací naleznete na www.jsouzdravi.cz
 
Kontaktní osoby:
Michal Bernard, NFOZP, bernard@nfozp.cz, telefon 736 60 90 21
Hana Potměšilová, NFOZP, potmesilova@fnozp.cz, telefon 724 07 30 27
Magdalena Krutinová, magdalena.krutinova@ogilvy.com , telefon 724 862 638

 

© SPCCH Všechna práva vyhrazena.Webdesign by Proxima design.